top of page

Розмовні клуби

Розмовні клуби допоможуть Вам розвинути навички мовлення і спілкування, покращити володіння іноземними мовами та зануритись у світ іншомовних культур. 

Ми пропонуємо цікаві та ефективні заняття з досвідченими викладачами на різноманітні теми - від мови для онлайн-зустрічей або телефонних переговорів до обговорення економічних питань, інноваційних технологій та спеціалізованих тем (сільське господарство, будівництво, здоровʼя, логістика тощо).

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
main-imgnew 1.png
Розмовні клуби

Цей курс розроблений для тих, хто хоче розвинути свої знання та вміння в різних сферах, таких як подорожі, технології, соціальні мережі, шопінг, здоров'я та щастя. Заняття у курсі пропонують різні рівні складності - від початкового до високого рівня. Вивчаючи матеріали курсу, студенти зможуть зрозуміти нові технології, способи використання соціальних мереж, відвідувати нові місця та знаходити відповіді на складні запитання щодо свого здоров'я та благополуччя.

Курс з базової та середньої рівня англійської мови на основі тем, пов'язаних зі сферою бізнесу, соціальних питань, технологій, подорожей, шопінгу, здоров'я та щастя має на меті підготувати студентів до ефективної комунікації та розуміння відповідних тем.

01

Програма туристичних подорожей на основі тезисів надає можливість покращити ваши навички мовлення та сприятиме розширенню вашого словника англійської мови.

03

Вивчення технологій та їх вплив на подорожі та туризм також є частиною курсу, що дає змогу зрозуміти та оцінити нові тренди та можливості в галузі туризму та подорожей.

02

Курс з подорожей також може надати корисні поради та рекомендації щодо подорожей, включаючи кращі місця для відвідування, найкращі шляхи переміщення та найкращі місця для проживання.

04

Вивчення тем, пов'язаних із здоров'ям та благополуччям, також є частиною курсу та може допомогти підвищити якість життя під час подорожі, а також надати корисні поради щодо підтримки здорового способу життя.

  • Які теми будуть вивчати на курсі English for job interview?
    Успішна співбесіда на роботу Резюме та супровідний лист Попередня співбесіда на роботу: запитання Техніка інтерв'ю STAR для компетенційних питань у співбесіді на роботу Макетна співбесіда на роботу Оновлення вашого профілю на LinkedIn Екстремальна співбесіда на роботу Ресурси для пошуку роботи
  • Frequently asked questions
    Classes are heldOnline/offlineDuration of class90 minutes​ TeacherMedia/localFrequency of classes2-3 times a week Duration of the course90 hours

ЗАЛИШТЕ ВАШІ КОНТАКТИ

та наші менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію вже найближчим часом

Дякуємо за звернення!

bottom of page