top of page

Mixed

Це ідеальний вибір для тих, хто шукає індивідуальний підхід до вивчення іноземної мови. Ви зможете вибирати формат занять, що найбільше підходить вашому розкладу та вимогам. Програма створена для різних рівнів знання мови, тож ви зможете відчути себе комфортно навіть якщо зовсім початківець або вже володієте певним рівнем знань. Інтерактивні онлайн заняття доповнюються офлайн заняттями з викладачем, що дає можливість ефективно вивчати мову в будь-який зручний для вас час.
Оберіть курс "Mixed" і почніть вивчати мову з комфортом та ефективністю.

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
DSC_0061.jpg
МІКСОВАНИЙ КУРС /загальний + бізнес

Курс вивчення англійської з фокусом на загальну та бізнес-лексику охоплює широкий спектр тем, що дозволяє студентам покращити свої комунікативні навички в різних контекстах. Цей курс надає можливість вивчати нову лексику та поглиблювати свої знання в різних сферах, таких як життя, подорожі, робота, відносини та багато іншого.Крім того, курс також спрямований на розвиток навичок спілкування, розуміння прочитаного та письмових навичок.

Цей курс націлений на покращення загальної та бізнес-лексики, охоплюючи теми від особистих характеристик до подорожей, роботи та культури, зокрема самопізнання, ідентичності, спілкування та розвитку.

01

Розширення словникового запасу: наш курс включає різноманітні теми, що дозволяють збагатити словниковий запас студентів.

03

Адаптований під потреби студентів: наш курс адаптується під потреби студентів та їх рівень володіння англійською мовою.

02

Розвиток навичок спілкування: у нашому курсі ми активно працюємо з навичками спілкування та міжособистісних взаємин, допомагаючи студентам вільно та впевнено висловлювати свої думки та ідеї.

04

Приваблива та ефективна методика: ми використовуємо привабливу та ефективну методику вивчення, що дозволяє студентам швидко та легко засвоювати матеріал.

  • Які теми будуть вивчати на курсі English for job interview?
    Успішна співбесіда на роботу Резюме та супровідний лист Попередня співбесіда на роботу: запитання Техніка інтерв'ю STAR для компетенційних питань у співбесіді на роботу Макетна співбесіда на роботу Оновлення вашого профілю на LinkedIn Екстремальна співбесіда на роботу Ресурси для пошуку роботи
  • Frequently asked questions
    Classes are heldOnline/offlineDuration of class90 minutes​ TeacherMedia/localFrequency of classes2-3 times a week Duration of the course90 hours

ЗАЛИШТЕ ВАШІ КОНТАКТИ

та наші менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію вже найближчим часом

Дякуємо за звернення!

bottom of page