top of page

Mixed

ПРОГРАМА

Самовизначення; Речі; Місця; Життя; Подорожі; Навички; Причини; Історія; Комфорт; Пригоди; Навчання; Активності; Ідентичність; Взаємини; Відповідальність; Екстремальні умови; Творчість; Місця; Люди; Історії; Майбутнє; Виступи; Досвід; Зміна; Взаємодія; Час; Рух; Дім; Зображення; Прогнозування; Споживання; Робота; Інформація; Історії; Емоції; Досягнення; Новини; Межі; Процеси; Виживання; Тенденції; Оточення; Зміна; Огляди; Таємниці; Бажання; Мудрість; Цінності; Пам'ять; Відкриття; Конфіденційність; Альтернативи; Розваги; Рішення; Результати; Інновації; Правила; Натхнення; Почуття; Розвиток; Новини; Комунікація; Враження.

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
DSC_0061.jpg
МІКСОВАНИЙ КУРС /загальний + бізнес

Курс вивчення англійської з фокусом на загальну та бізнес-лексику охоплює широкий спектр тем, що дозволяє студентам покращити свої комунікативні навички в різних контекстах. Цей курс надає можливість вивчати нову лексику та поглиблювати свої знання в різних сферах, таких як життя, подорожі, робота, відносини та багато іншого.Крім того, курс також спрямований на розвиток навичок спілкування, розуміння прочитаного та письмових навичок.

Цей курс націлений на покращення загальної та бізнес-лексики, охоплюючи теми від особистих характеристик до подорожей, роботи та культури, зокрема самопізнання, ідентичності, спілкування та розвитку.

01

Розширення словникового запасу: наш курс включає різноманітні теми, що дозволяють збагатити словниковий запас студентів.

03

Адаптований під потреби студентів: наш курс адаптується під потреби студентів та їх рівень володіння англійською мовою.

02

Розвиток навичок спілкування: у нашому курсі ми активно працюємо з навичками спілкування та міжособистісних взаємин, допомагаючи студентам вільно та впевнено висловлювати свої думки та ідеї.

04

Приваблива та ефективна методика: ми використовуємо привабливу та ефективну методику вивчення, що дозволяє студентам швидко та легко засвоювати матеріал.

ЗАЛИШТЕ ВАШІ КОНТАКТИ

та наші менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію вже найближчим часом

Дякуємо за звернення!

bottom of page