top of page

Англійська для співбесіди

Курс "Англійська для співбесіди" допоможе як кандидатам, так і співробітникам HR департаментів підготуватися до співбесіди англійською мовою в міжнародній компанії. Ви дізнаєтеся про найбільш поширені питання, які ставлять на інтерв'ю, а також отримаєте рекомендації щодо того, як правильно відповідати на них англійською мовою. 

Курс також містить відеоуроки, практичні завдання та приклади резюме, які допоможуть вам підготуватися до інтерв'ю та підвищити свої шанси успішного проходження на проведення успішної співбесіди.

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
DSC_9917.jpg
Англійська для співбесіди

Цей курс про успішну співбесіду на роботу! Цей курс пропонує низку тем, що допоможуть вам підготуватись до робочої співбесіди та знайти свою омріяну роботу. Ми досліджуємо, як скласти ефективне резюме та супровідний лист, як відповідати на технічні запитання та як використовувати техніку інтерв'ю STAR для компетенційних запитань у співбесіді.

 

Крім того, наш курс пропонує "макетну" та екстремальну співбесіду, щоб ви могли практикуватись та підготуватись до будь-яких ситуацій. Ми також оглядаємо ресурси для пошуку роботи та ділимось порадами щодо оновлення вашого профілю на LinkedIn.

 

Записуйтесь на наш курс та отримуйте необхідні навички та знання для успішної кар'єри.

Курс "Англійська для співбесіди"  допоможе підготуватися до співбесіди на роботу в та збільшити шанси на успіх

01

Курс допоможе підготуватися до співбесіди, надаючи корисні поради та інформацію про техніки та методики, що допоможуть підвищити шанси на успіх.

03

Підготовка до запитань: курс надасть корисні поради та інформацію про запитання, які можуть бути задані на попередній співбесіді на роботу.

02

Підготовка документів: резюме та супровідний лист  допоможуть скласти ефективну заявку на вакансію та привернути увагу роботодавця.

04

Підготовка до технічних запитань: курс надасть корисні поради та інформацію про технічні запитання, що допоможе ефективно відповісти на них під час співбесіди.

  • Які теми будуть вивчати на курсі English for job interview?
    Успішна співбесіда на роботу Резюме та супровідний лист Попередня співбесіда на роботу: запитання Техніка інтерв'ю STAR для компетенційних питань у співбесіді на роботу Макетна співбесіда на роботу Оновлення вашого профілю на LinkedIn Екстремальна співбесіда на роботу Ресурси для пошуку роботи
  • Frequently asked questions
    Classes are heldOnline/offlineDuration of class90 minutes​ TeacherMedia/localFrequency of classes2-3 times a week Duration of the course90 hours

ЗАЛИШТЕ ВАШІ КОНТАКТИ

та наші менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію вже найближчим часом

Дякуємо за звернення!

bottom of page