top of page

General

ПРОГРАМА

Дні, Місяці, Сезони, Числа, Кольори, Країни, Національності, Речі, Кольори, Одяг та Мода, Почуття, Робота та Професії, Сім'я, Щоденний Розпорядок, Погода, Музика, Будинок, Домашня Робота, Місця та Будівлі, Міста та Села, Рух, Їжа та Напої, Готування Їжі, Здоров'я та Тіло, Хвороби та Травми, Медицина, Спорт та Рух, Міські Свята, Готелі, Подорожі та Туризм, Транспорт, Книги, Фільми та Кіно, Телефони та Інтернет, Зовнішній Вигляд та Характер, Гроші, Шопінг, Тварини та Комахи, Страх, Почуття, Біографії, Час, Відносини, Освіта, Електронні Прилади, Злочинність, Довкілля, Сон, Музика, Медіа, Реклама, Бізнес, Наука, Конфлікти та Війни, Звуки та Людський Голос, Технології, Мистецтво, Прикладні Порівняння

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
DSC_9939.jpg
Загальний

Цей курс іноземної мови включає в себе широкий спектр тем, що дозволить студентам збагатити свій словниковий запас та вдосконалити навички мовлення в різних ситуаціях. Він охоплює такі теми, як дні тижня, місяці, кольори, країни та національності, робота та професії, родина та повсякденне життя, музика, будинок, транспорт, книги та кіно, електронні пристрої та технології, бізнес, наука та багато іншого. Цей курс допоможе студентам розширити свій словниковий запас та вдосконалити свої навички в англійській мові у всіх аспектах, включаючи читання, письмо, аудіювання та мовлення.

Цей курс вивчення англійської мови охоплює широкий спектр тем, включаючи лексику від чисел і кольорів до біографій, науки та бізнесу.

01

Широкий спектр лексики курсу дозволить студентам ознайомитись з термінологією різних галузей, включаючи бізнес, що підвищить їх професійний рівень.

03

Наявність тем, пов'язаних з бізнесом, такими як Money, Business, Advertising, дозволить студентам ознайомитись з основними поняттями та термінами, вживаними у бізнесі.

02

Вивчення англійської мови з такою програмою дозволить студентам розвивати свої навички спілкування на різні теми, що буде корисним в бізнес-середовищі.

04

Курс дозволяє студентам не тільки вивчати слова та вирази, але й практикувати їх вживання через практичні завдання, які спрямовані на розвиток навичок спілкування та письма в бізнес-середовищі.

ЗАЛИШТЕ ВАШІ КОНТАКТИ

та наші менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію вже найближчим часом

Дякуємо за звернення!

bottom of page