top of page

Корпоративна англійська

Курс "Корпоративна англійська" охоплює широкий спектр тем, включаючи граматику для різних рівнів та лексику від чисел і базових слів до науки та бізнесу.

Цей курс допоможе освоїти фахові вислови та фрази, які необхідні для роботи у міжнародних компаніях, при взаємодії з іноземними колегами та партнерами. 

Наші кваліфіковані викладачі допоможуть вам вдосконалити вашу вимову, напрацювати письмові й розмовні навички. Ви отримаєте практичні вміння, які можна використовувати в реальних ситуаціях у роботі.

Курс "Корпоративна англійська" - це шлях до Вашого успіху в міжнародному бізнесі.

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
DSC_9939.jpg
Корпоративна англійська

Цей курс іноземної мови включає в себе широкий спектр тем, що дозволить студентам збагатити свій словниковий запас та вдосконалити навички мовлення в різних ситуаціях. Він охоплює такі теми, як дні тижня, місяці, кольори, країни та національності, робота та професії, родина та повсякденне життя, музика, будинок, транспорт, книги та кіно, електронні пристрої та технології, бізнес, наука та багато іншого. Цей курс допоможе студентам розширити свій словниковий запас та вдосконалити свої навички в англійській мові у всіх аспектах, включаючи читання, письмо, аудіювання та мовлення.

Цей курс вивчення англійської мови охоплює широкий спектр тем, включаючи лексику від чисел і кольорів до біографій, науки та бізнесу.

01

Широкий спектр лексики курсу дозволить ознайомитись з термінологією різних галузей, включаючи бізнес, що підвищить їх професійний рівень.

03

Наявність тем, пов'язаних з бізнесом, такими як Money, Business, Advertising, дозволить студентам ознайомитись з основними поняттями та термінами, вживаними у бізнесі.

02

Вивчення англійської мови з такою програмою дозволить студентам розвивати свої навички спілкування на різні теми, що буде корисним в бізнес-середовищі.

04

Курс дозволяє студентам не тільки вивчати слова та вирази, але й практикувати їх вживання через практичні завдання, які спрямовані на розвиток навичок спілкування та письма в бізнес-середовищі.

  • Які теми будуть вивчати на курсі English for job interview?
    Успішна співбесіда на роботу Резюме та супровідний лист Попередня співбесіда на роботу: запитання Техніка інтерв'ю STAR для компетенційних питань у співбесіді на роботу Макетна співбесіда на роботу Оновлення вашого профілю на LinkedIn Екстремальна співбесіда на роботу Ресурси для пошуку роботи
  • Frequently asked questions
    Classes are heldOnline/offlineDuration of class90 minutes​ TeacherMedia/localFrequency of classes2-3 times a week Duration of the course90 hours

ЗАЛИШТЕ ВАШІ КОНТАКТИ

та наші менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію вже найближчим часом

Дякуємо за звернення!

bottom of page