top of page

BUSINESS WRITINNG

ПРОГРАМА

Електронні листи;

Запрошення;

Запити;

Замовлення;

Звіти; Мережеві контакти;

Угоди

______

Вступ до основ бізнес-письма

Дискурс у бізнес-письмі

Створення тексту

Звичайні форми бізнес-письма

Післяписьмові етапи"

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
DSC_0036.jpg
ПРОФЕСІЙНЕ ПИСЬМО

Наш курс "Professional Writing" спрямований на те, щоб допомогти студентам розвинути навички написання бізнес-текстів. Основні пункти програми включають такі теми, як написання електронної пошти, запрошень, запитів, замовлень, звітів, мережевих повідомлень та угод.

Наш курс починається з введення до основ написання бізнес-текстів, які дають студентам розуміння важливості комунікації в бізнес-середовищі. Далі студенти вивчають особливості будівлі тексту та способи його організації. Наступний етап передбачає розгляд таких типових форм бізнес-письма як заявки, замовлення, повідомлення тощо.

Після вивчення теоретичної бази наші студенти будуть мати можливість вдосконалити свої навички написання на практичних заняттях. У нашій програмі передбачено виконання домашніх завдань та інтерактивних вправ, що допоможуть студентам зрозуміти реальні ситуації, які вони можуть зустріти в бізнес-середовищі.

Наш курс завершується розглядом кроків, які слід виконати після написання тексту, таких як редагування, ревізія та коректура. Після закінчення нашого курсу студенти зможуть написати ефективні та професійні бізнес-тексти, які будуть відповідати вимогам сучасного бізнесу.

.

Курс "Professional Writing" надає можливість вивчити основи писемного бізнес-спілкування та розширити знання з написання електронної пошти, запрошень, замовлень, звітів, мережевого спілкування та укладання угод.

01

Курс допоможе збагатити навички написання професійних листів, запрошень, заявок, звітів та інших форм ділового письма.

03

Курс дозволить покращити вміння будувати текст згідно з основними принципами ділового письма та допоможе зрозуміти особливості побудови різних форм ділового письма.

02

Учасники курсу ознайомляться з основами ділового письма та розглянуть основні види комунікації, які використовуються в бізнесі.

04

Учасники курсу дізнаються про етапи післяписьмової роботи, які допоможуть підвищити ефективність комунікації в бізнес-середовищі.

ЗАЛИШТЕ ВАШІ КОНТАКТИ

та наші менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію вже найближчим часом

Дякуємо за звернення!

bottom of page