top of page

Business English

"Ділова англійська" - це спеціалізований курс, що дозволяє ефективно вивчати англійську мову відповідно до потреб Вашого бізнесу. Курс розроблено професійними викладачами зі значним досвідом у сфері ділової мовної підготовки.

Цей курс допоможе покращити навички спілкування англійською мовою в різних сферах бізнесу:  телефонна розмова, електронна переписка, ділові переговори, презентації, тощо.

Заняття з “Ділової англійської” охоплюють широкий спектр тем, включаючи лексику, пов'язану з прийомом на роботу, корпоративним життям, фінансами та корпоративною відповідальністю.

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
DSC_9915.jpg
Business English

Цей курс є широким та комплексним курсом вивчення бізнес англійської мови, який охоплює різні аспекти бізнесу та робочого життя. Студенти зможуть покращити свої навички англійської мови, що стосуються різних сфер бізнесу, таких як взаємодія з колегами та клієнтами, керування часом та проектами, етичний бізнес, соціальна відповідальність, лідерство та командна робота. Курс також охоплює різні аспекти робочого життя, такі як технології, транспорт та подорожі, замовлення та доставки, продажі та реклама, логістика та ланцюг постачання. Курс допоможе студентам підготуватись до роботи в міжнародному середовищі та збільшити свої можливості для успішної кар'єри в бізнесі.

Цей курс вивчення бізнес англійської мови охоплює широкий спектр тем, включаючи лексику, пов'язану зі вступом, робочим життям, фінансами та корпоративною відповідальністю.

01

Курс вивчення бізнес англійської мови охоплює широкий спектр тем, що дає можливість студентам розширити свій словниковий запас та покращити свої комунікативні навички в бізнес-середовищі.

03

Курс містить вправи, які допомагають студентам покращити свої навички читання, письма, вимови та аудіювання, а також розвивати навички розуміння вимог та потреб клієнтів.

02

Програма курсу включає теми, пов'язані зі створенням бізнесу, управлінням проектами, етикою та корпоративною соціальною відповідальністю, що дає можливість студентам отримати необхідні знання та навички для ефективної роботи в бізнесі.

04

Курс дозволяє студентам не тільки вивчати слова та вирази, але й практикувати їх вживання через практичні завдання, які спрямовані на розвиток навичок спілкування та письма в бізнес-середовищі.

  • Які теми будуть вивчати на курсі English for job interview?
    Успішна співбесіда на роботу Резюме та супровідний лист Попередня співбесіда на роботу: запитання Техніка інтерв'ю STAR для компетенційних питань у співбесіді на роботу Макетна співбесіда на роботу Оновлення вашого профілю на LinkedIn Екстремальна співбесіда на роботу Ресурси для пошуку роботи
  • Frequently asked questions
    Classes are heldOnline/offlineDuration of class90 minutes​ TeacherMedia/localFrequency of classes2-3 times a week Duration of the course90 hours

ЗАЛИШТЕ ВАШІ КОНТАКТИ

та наші менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію вже найближчим часом

Дякуємо за звернення!

bottom of page