top of page
 • ceo88889

Бізнес англійська в подорожах: чому вона важлива для успішної міжнародної комунікації

Якщо ви плануєте подорожі за кордон з метою розширення свого бізнесу, то вміння спілкуватися англійською мовою буде необхідним елементом успішної міжнародної комунікації. Все частіше бізнес-подорожі стають не тільки необхідністю, а й зручним способом розвитку бізнесу. Але що таке "бізнес англійська" і які її ключові фрази?

Бізнес англійська - це особлива форма англійської мови, яка використовується для професійного спілкування в бізнес-середовищі. Вона включає в себе спеціальні терміни, вирази та граматичні структури, які використовуються для розуміння та передачі інформації в бізнес-контексті.


Ось декілька ключових фраз, які допоможуть вам зрозуміти бізнес англійську під час вашої наступної подорожі: існують ще деякі вислови, які можуть стати корисними для вас під час бізнес подорожі:

 1. "Could you recommend a good restaurant nearby?" - Це питання допоможе вам знайти ресторан для проведення бізнес-ланчу або обіду з партнером.

 2. "I would like to make a reservation for a hotel room" - Цей вислів допоможе вам забронювати готельний номер для перебування під час подорожі.

 3. "Could you please help me with directions to the meeting place?" - Це питання допоможе вам знайти місце проведення зустрічі з партнером або клієнтом.

 4. "Is there anything else I can help you with?" - Цей вислів допоможе вам показати свою зацікавленість у подальшому співробітництві з вашим партнером або клієнтом.

 5. "I would like to thank you for your time" - Цей вислів допоможе вам показати свою вдячність за час, який відвідувач витратив на зустріч з вами.

 6. "May I speak with someone in charge, please?" - Це питання допоможе вам знайти особу, яка відповідає за прийняття рішень в компанії.

 7. "I would like to schedule a meeting with you" - Цей вислів допоможе вам запропонувати зустріч з вашим партнером або клієнтом.

 8. "Can you give me a rough estimate?" - Це питання допоможе вам запитати про наближену вартість товару або послуги.

 9. "Could you please send me the proposal?" - Цей вислів допоможе вам запросити пропозицію від вашого партнера або постачальника.

 10. "I'm sorry, I don't understand" - Цей вислів допоможе вам заявити, що ви не розуміє


Успішна міжнародна комунікація є ключовим елементом розвитку бізнесу. Бізнес англійська в подорожах допоможе вам ефективно спілкуватися з партнерами та клієнтами із різних країн світу. Зверніть увагу на ключові фрази та вислови, які можуть допомогти вам у веденні бізнесу та підвищенні його ефективності в міжнародному контексті.

10 переглядів0 коментарів

コメント


bottom of page